Hakkımızda

Sevgili Sürücü Adayları,

Özel Mecidiyeköy Sürücü Kursu olarak 26 yıllık deneyim ve güçlü eğitim kadromuzla modern araç ve cihazlarımızla eğitim veriyoruz. ´Önce Eğitim Sonra Ehliyet´ sloganıyla hareket eden kurumumuz, Avrupa standartlarında eğitim vermeye özen göstermektedir.

Modern sınıflarımızda video, tepegöz ve görsel malzemelerle güçlendirilen trafik ve çevre bilgisi eğitimi, ana arter ve kavşaklarda yapılan gezi, gözlem ve inceleme dersleriyle daha da pekiştirilmektedir.

Mecidiyeköy Sürücü Kursumuzun en önemli özelliklerinden birisi de, gerçek araba motoru üzerinde, ´motor eğitimi´ veriliyor olmasıdır. Kursiyerlerimize, gerçek araba ve motor aksamı üzerinden eğitim vererek, günlük hayatta yaşayabileceği motor arızalarını kolayca giderebilme kabiliyetini kazandırıyoruz.

Bu arada, uzman hocalarımız eşliğinde ilk yardım eğitimini de en iyi bir şekilde alan kursiyerlerimiz, trafik kazalarında yaralıya nasıl müdahale edileceğini uygulamalı olarak öğreniyorlar.

Kursiyerlerimiz, aldığı tüm bu teorik eğitimler sonucunda edindiği bilgilerini, uzman hocalarımız eşliğinde, Cendere yolu üzerinde yeşillikler arasındaki pistimizde uygulamaya geçiriyorlar. Sürücü adaylarımız, burada motor bilgilerini araç üzerinde daha da güçlendiriyorlar. Tüm bu eğitim sürecinin neticesinde, sürücü adaylarımızı İstanbul´un yoğun trafiğine sokarak, direksiyona ve araca hakimiyet güçlerini daha da pekiştiriyoruz. Böylece, sınavlara ve hayata özgüvenini kazanmış bir sürücü adayı olarak girmesini sağlıyoruz.

Derslere devam edemeyen ve sınavda başarılı olamayan kursiyerlerimizin eğitimlerini telafi proğramlarıyla tamamlıyor, sınavda ve gerçek hayatta başarılı birer sürücü olmalarını sağlıyoruz.

Engin deneyimlerimizi paylaşmak için sizleri aramıza bekliyoruz...

Mecidiyeköy Sürücü Kursu

Geri Dön

Mecidiyeköy Sürücü Kursu Hizmette Son Nokta!

Online Dersler & Eğitimler

Türkiye de ilk defa web sitemiz üzerinden tüm teorik ders eğitim olanaklarını sürücü adaylarına sunarak sürücü eğitiminde yeni bir dönem başlattık.

Nüfüs Müdürlüğü Randevu

Adaylarımız Tüm şehir ve ilçelerden herhangi bir Nüfüs Müdürlüğü aracılığıyla Evraklarını teslim ederek ehliyet başvurusunda bulunabilirler.

Park Etme Oyunu

Sürücü kurslarına gitmeye başlayan bir çok kişi çok kısa süre içerisinde araba sürmeyi rahatça öğrene bilirsiniz.

Top